Podlahy do bytů a kanceláří

Hledáte vkusný a zároveň praktický podklad do bytu nebo kanceláře? Zkuste vinylové podlahy SimpleJack! Díky unikátnímu systému zámků Fortelock si každý může sestavit přesně takovou podlahu, jakou bude chtít!

Pro domácí a firemní prostory doporučujeme model SimpleJack Caladan. Ten nabízí široký výběr texturovaných dlaždic, které dokonale napodobují podlahy z přírodních materiálů. Svou moderní a údržbově nenáročnou podlahu tak dostanete v podobě dřevěného obložení či elegantního kamene. A co víc - zámky dlaždic jsou u tohoto setu skryté a vytváří tak ničím nenarušený celek!

Podlaha je navíc vysoce odolná proti opotřebení i vnějším vlivům a velmi dobře se udržuje. Pod spáry zaručeně nic nepronikne a veškeré nečistoty zůstanou neškodně na povrchu. Proto je doporučujeme také do šatních prostor či koupelen!

Rychlé a efektivní řešení pro všechny

  • Do pokládání podlahy se můžete pustit bez stěhování veškerého nábytku, jednoduše začnete na jednom místě a průběžně pokračujete podle toho, kde se uvolní prostor.
  • Stoly, židle a nábytek není třeba stěhovat.
  • Po položení podlahy ve volném prostoru už stačí jen nadzvednout jednotlivé kusy nábytku, dokončit prázdná místa a podlahu máte hotovou.
  • Nakonec oříznete dlaždice kolem stěn, optimálně v kombinaci se soklovými lištami.

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem