Vinylová dlažba s potiskem a lakováním SimpleJack Miranda Granit 47 x 47 cm

Značka: SimpleJack

Elegantní vinylové dlaždice se skrytým zámkem a PU povrchovou úpravou, ideální do hobby koutku nebo kanceláře! Unesou vysokou zátěž, snadno se čistí a jsou potištěné grafikou, která skryje každé smítko.

Varianta:
Dostupnost Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Kód: PDP10041 PDP10042 PDP10040 PDP10053 PDP10054 PDP10052 PDP10047 PDP10048 PDP10046 Zvolte variantu
439 Kč / ks 439 Kč / ks 439 Kč / ks 439 Kč / ks 439 Kč / ks 439 Kč / ks 469 Kč / ks 469 Kč / ks 469 Kč / ks od 439 Kč / ks
Vinylová dlažba s potiskem a lakováním SimpleJack Miranda Granit 47 x 47 cm
Značka: SimpleJack
Vinylová dlažba s potiskem a lakováním SimpleJack Miranda Granit 47 x 47 cm
Novinka
modulární
usp-poradime
Snadná a rychlá pokládka

I skrytá elegance potřebuje někdy trochu posílit. S podlahou SimpleJack Miranda v provedení Granit se kromě skrytých zámků můžete těšit z texturového potisku, který zamaskuje každé smítko. Tento model je navíc chráněn PU lakem pro lepší odolnost a méně práce při čištění a impregnaci.

Bezbarvý matný lak má ale i další výhody. Ochrání nejen povrch dlaždice, ale i samotný tisk, takže celkový vzhled podlahy dlouhodobě nijak neutrpí. Ošetřená plocha se navíc snadněji čistí a impregnuje. Potisk pak slouží nejen jako kamufláž nedokonalostí, ale samozřejmě i jako moderní designový prvek, který může místnost rázem oživit.

Dlaždice SimpleJack Miranda fungují na stejném "puzzle" principu speciálních zámků Fortelock, jako všechny naše podlahové sety. Mají ovšem jednu zásadní výhodu - zámky jednotlivých dlaždic po položení nejsou vidět! Design vaší podlahy tak nic nenaruší, ani když budete chtít střídat barvy. Dlaždice do sebe zapadnou tak pevně, že si spárů mezi nimi skoro nevšimnete a během pár minut si tak vytvoříte vkusnou a estetickou podlahu. 

Tato lehká a elegantní varianta je 6,7 mm vysoká a i když má hlavně reprezentovat, snese i slušné zatížení. Výborně se hodí do domácí pracovny, hobby koutku nebo třeba i dětského pokoje. Povrch je navíc odolný proti bakteriím a skvěle se udržuje, takže pokud nevíte, jak vyzrát na podlahu v garáži nebo třeba vstupní chodbě, je naše Miranda unikátním a rychlým řešením.

Dlaždice zvládnete poklást sami, stačí vám k tomu čistý a rovný podklad a chuť do práce! Zámky do sebe bez problému zapadnou a vytvoří ničím nerušenou podlahu. Na pokrytí 1 m2 potřebujete celkem 5 dlaždic. Skvělou výhodou je, že není třeba nic lepit ani upravovat - začtěte jednoduše dlaždice pokládat a za chvíli jste hotovi!

Celý proces je tak jednoduchý, že ho zvládne opravdu každý, ať už zkušený nebo ne. Pokud se na to ale přeci jen necítíte, samozřejmě nabízíme profesionální realizaci, kdy vám za příplatek celou podlahu sami položíme přesně podle vašich představ.

Positron ikonaNEGATRON

Nenápadný protiskluzový dezén, který v domácnosti jednoznačně obstojí, i když je zrovna rušno. Vysoké protiskluzové vlastnosti z něj dělají ideální povrch pro frekvenotvaná místa a průchozí prostory. Výborně odolává poškození či vzniku skrvn a velmi dobře se udržuje. Drobná textrura navíc působí vkusně v každém interiéru!

 

Maximální přizpůsobení

Dlaždice SimpleJack se vám přizpůsobí, jak jen to bude možné. Okraje krajních dílů jsou již zkosené a pokud potřebujete podlahu na určitém místě dále seříznout nebo zkrátit, není to žádný problém.

 

Barvy můžete libovolně kombinovat a vytvořit si tak originální vzorek nebo lem. Využití několika barev je také výhodné, pokud budete chtít místnost vizuálně rozdělit, popřípadě na podlaze vyznačit specifické zóny nebo naváděcí pruhy. A pokud se chcete pochlubit vlastním logem nebo designovým potiskem, s radostí vám vyrobíme podlahu přesně dle zadání. Fantazii se meze nekladou!

 

Podlaha Miranda Granit se skvěle hodí pro ty, kteří:

  • potřebují sehnat moderní a nenáročnou podlahu do garáže
  • chtějí si usnadnit údržbu a impregnaci na dlouhou dobu dopředu
  • hledají zpevněný povrch
  • vybavují svou domácí dílnu či hobby koutek
  • potřebují bakteriím odolnou podlahu do prádelny, sklepa
  • shánějí nový podklad na starou podlahu

 

Záruka

Náš unikátní systém zámků pevně drží a spoustu toho taky vydrží! Jsme naprosto přesvědčeni, že nejméně 12 let s ním nebudete mít nejmenší problém a přesně na tuto dobu jsme stanovili záruku podlahy. Pouze podotýkáme, že garance se nevztahuje na potisk.

Doplňkové parametry

Kategorie: Miranda
Záruka: 12 let
Materiál: PVC
Dezén: Kůže
Tloušťka: 6,7 mm
Použití: Dílna, Garáž, Komerční prostory, Fitness a posilovny
Povrchová úprava: Potisk + Lak
Typ zámku: Skrytý

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Česká značka výrobce průmyslových a zátěžových vinylových podlah.