Podlaha do posilovny

Praktický podklad pro bezpečné posilování! S vinylovými dlaždicemi SimpleJack vybavíte svou posilovnu pevnou a odolnou podlahou, aniž byste museli stěhovat své stroje a trenažery.

Díky unikátnímu systému zámků Fortelock našich vinylových dlaždic si totiž podlahu poskládáte tam, kam zrovna můžete a posilovací stroje potom jen nadzvednete, abyste mohli vyplnit chybějící místa.

Pro těžší náčiní typu posilovacích věží a klecí doporučujeme spíše průmyslové dlaždice SimpleJack TRITON, zatímco u lavic a fitness strojů určitě oceníte fitness podlahu SimpleJack LARA. Všechny varianty ale mají jedno společné - tepelnou izolaci, protiskluzový povrch a hlavně nespočet barevných kombinací, které z každé domácí posilovny dělají originál!

Rychlé a efektivní řešení pro všechny

  • Do renovace podlahy se můžete pustit bez stěhování veškerého náčiní, jednoduše zahájíte pokládku v méně frekventovaných místech a průběžně pokračujete podle toho, kde se uvolní prostor.
  • Stroje není třeba stěhovat.
  • Po položení podlahyve volném prostoru už stačí jen nadzvednout jednotlivé stroje a podlahu máte hotovou.
  • Nakonec oříznete dlaždice kolem stěn, optimálně v kombinaci se soklovými lištami.

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení