Podlaha do dílny

Pusťte se do renovace výrobních prostor bez jakéhokoli narušení provozu! Vinylové dlaždice SimpleJack se totiž díky unikátnímu systému zámků Fortelock dají pokládat postupně podle toho, kde je zrovna místo.

Pro ideální použítí bez nutnosti lepení doporučujeme recyklovanpu dlaždici řady SimpleJack ECO LARA. Pro těžší mašinerii doporučujeme sérii SimpleJack TRITON, která usnese extra zátěž a skvěle odbourává zvuk z výroby. Pokud ale sháníte něco elegantnějšího, určitě se podívejte na zátěžovou podlahu SimpleJack MIRANDA, která maskuje spoje mez i jednotlivými dlaždicemi a tvoří tak dokonalou mozaiku.

Bezpečnost práce je zajištěna díky protiskluzovým dezénům a pokud potřebujete na podlaze vyznačit pracovní nebo průjezdné zóny, stačí si vyhrát s barvami dlaždic. Stoprocentní přizpůsobení zaručeno!

 

 

Rychle a efektivné řešení pro všechny

  • Do renovace podlahy se můžete pustit bez přerušení provozu, jednoduše zahájíte pokládku v méně frekventovancýh místech a průběžně pokračujete podle toho, kde se uvolní prostor.
  • Není potřeba stěhovat vybavení dílny.
  • Po dokončení pokládky ve volném prostoru dílny nakonec oříznete dlaždice tak, aby odpovídaly výrobním zařízením.
  • Pokládka může proběhnout za plného provozu, takže neztratíte čas a chod podniku nijak nezbrzdíte.

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení