Vinylová dlažba s potiskem a lakováním SimpleJack Lara Granit 65 x 65 cm

Značka: SimpleJack

Velké dlaždice s PU ochranou a texturovaným potiskem pro dokonalé ošetření podlahy v posilovně, dílně či kanceláři! Odolají zátěži i nečistotám a díky potisku na nich nedokonalosti hned zmizí.

Varianta:
Dostupnost Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Kód: PDP10080 PDP10081 PDP10079 PDP10092 PDP10093 PDP10091 PDP10086 PDP10087 PDP10085 Zvolte variantu
749 Kč / ks 749 Kč / ks 749 Kč / ks 749 Kč / ks 749 Kč / ks 749 Kč / ks 789 Kč / ks 789 Kč / ks 789 Kč / ks od 749 Kč / ks
Vinylová dlažba s potiskem a lakováním SimpleJack Lara Granit 65 x 65 cm
Značka: SimpleJack
SimpleJack Lara negatron graphite Granit grey
Novinka
modulární
usp-poradime
Snadná a rychlá pokládka

Vydlážděte svou posilovnu nebo kancelář zpevněnou vinylovou podlahou s potiskem, který zamaskuje všechny nečistoty! SimpleJack Lara Granit jsou totiž chráněny PU lakem, díky kterému déle vydrží a snadněji se udržují.

Bezbarvý matný lak má ale i další výhody. Ochrání nejen povrch dlaždice, ale i samotný tisk, takže celkový vzhled podlahy dlouhodobě nijak neutrpí. Ošetřená plocha se navíc snadněji čistí a impregnuje. Potisk pak slouží nejen jako kamufláž nedokonalostí, ale samozřejmě i jako moderní designový prvek, který může místnost rázem oživit.

Zátěžové dlaždice SimpleJack Lara vytvoří pevnou a hlavně odolnou podlahu pro vaši posilovnu, dílnu nebo kanceláři a poskytne vám tak perfektní zázemí pro práci i zábavu. Díky větším rozměrům a zároveň užšímu profilu se skvěle hodí pro pokrytí větších ploch. Vinyl si ale i tak zachovává úctyhodnou tvrdost a s přehledem ustojí i vyšší zátěž v podobě posilovacích strojů nebo těžkých regálů.

I když je tato varianta rozložitější, je pouze 4 mm vysoká, takže skvěle přilne těsně k podkladu. Výborně se hodí do domácí i komerční posilovny, kde tlumí hluk a zároveň zabraňuje poškození drahého náčiní i podlahy. Povrch je navíc odolný proti bakteriím a skvěle se udržuje, takže ho směle můžete využít i v garáži nebo ve sklepě. Neztratí se ale ani v kancelářských prostorech!

Dlaždice zvládnete poklást sami, stačí vám k tomu čistý a rovný podklad a chuť do práce! Zámky do sebe bez problému zapadnou a vytvoří ničím nerušenou podlahu. Na pokrytí 1 m2 potřebujete pouze 2,5 dlaždice. Skvělou výhodou je, že není třeba nic lepit ani upravovat - začtěte jednoduše dlašdice pokládat a za chvíli jste hotovi!

Celý proces je tak jednoduchý, že ho zvládne opravdu každý, ať už zkušený nebo ne. Pokud se na to ale přeci jen necítíte, samozřejmě nabízíme profesionální realizaci, kdy vám za příplatek celou podlahu sami položíme přesně podle vašich představ.

Positron ikonaNEGATRON

Nenápadný protiskluzový dezén, který v domácnosti jednoznačně obstojí, i když je zrovna rušno. Vysoké protiskluzové vlastnosti z něj dělají ideální povrch pro frekvenotvaná místa a průchozí prostory. Výborně odolává poškození či vzniku skrvn a velmi dobře se udržuje. Drobná textrura navíc působí vkusně v každém interiéru!

 

Maximální přizpůsobení

Dlaždice SimpleJack se vám přizpůsobí, jak jen to bude možné. Okraje krajních dílů jsou již zkosené a pokud potřebujete podlahu na určitém místě dále seříznout nebo zkrátit, není to žádný problém.

 

Barvy můžete libovolně kombinovat a vytvořit si tak originální vzorek nebo lem. Využití několika barev je také výhodné, pokud budete chtít místnost vizuálně rozdělit, popřípadě na podlaze vyznačit specifické zóny nebo naváděcí pruhy. A pokud se chcete pochlubit vlastním logem nebo designovým potiskem, s radostí vám vyrobíme podlahu přesně dle zadání. Fantazii se meze nekladou!

 

Podlaha Lara Granit se skvěle hodí pro ty, kteří:

  • potřebují sehnat moderní a nenáročnou podlahu do bytu
  • preferují vyšší odolnost povrchu
  • chtějí si usnadnit čištění a impregnaci
  • zařizují domácí posilovnu a potřebují pevnou a odolnou zátěžovou podložku
  • vybavují svou domácí dílnu či hobby koutek
  • potřebují bakteriím odolnou podlahu do prádelny nebo sklepa
  • chtějí odolný, ale zároveň elegantní povrch do kanceláře
  • hledají vkusný a praktický podklad do obchodních prostor

 

Záruka

Náš unikátní systém zámků pevně drží a spoustu toho taky vydrží! Jsme naprosto přesvědčeni, že nejméně 12 let s ním nebudete mít nejmenší problém a přesně na tuto dobu jsme stanovili záruku podlahy. Pouze podotýkáme, že garance se nevztahuje na potisk.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vinylové podlahy
Záruka: 12 let
Umístění: Dílna, Komerční prostory, Fitness a posilovny
Barva: Černá, Šedá
Druh (typ materiálu): Plast
Materiál: Vinyl(PVC)
Typ zámku: Otevřený
Dezén: Kůže
Kolekce: Zátěžová
Pevnost v tlaku: 520 kg/cm2
Tloušťka: 4 mm
Použití: Dílna, Komerční prostory, Fitness a posilovny
Možnost potisku: Potištěná
Počet dlaždic na 1 m²: 2,5 ks
Povrchová úprava: PU lakování
Záruka: 12 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Česká značka výrobce průmyslových a zátěžových vinylových podlah.