Vinylová dlažba s potiskem a lakováním SimpleJack Triton Granit 51 x 51 cm

Značka: SimpleJack

Univerzální vinylové puzzle dlaždice s PU povrchovou úpravou se hodí do každé dílny a garáže! Unesou vysokou zátěž, snadno se čistí a jsou potištěné grafikou, která skryje každé smítko.

Varianta:
Dostupnost Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Kód: PDP10002 PDP10003 PDP10001 PDP10014 PDP10015 PDP10013 PDP10008 PDP10009 PDP10007 Zvolte variantu
499 Kč / ks 499 Kč / ks 499 Kč / ks 499 Kč / ks 499 Kč / ks 499 Kč / ks 519 Kč / ks 519 Kč / ks 519 Kč / ks od 499 Kč / ks
Vinylová dlažba s potiskem a lakováním SimpleJack Triton Granit 51 x 51 cm
Značka: SimpleJack
SimpleJack Triton positron grey Granit black
Novinka
modulární
usp-poradime
Snadná a rychlá pokládka

Rádi kombinujete nápaditost s praktickým provedením? Vyzkoušejte podlahu SimpleJack Triton v provedení Granit. Zátěžovou podlahu vám potiskem upravíme tak, že na ní nepůjdou vidět vůbec žádné nečistoty. Povrch je navíc chráněn PU lakem, díky kterému déle vydrží a snadněji se udržuje.

Bezbarvý matný lak má ale i další výhody. Ochrání nejen povrch dlaždice, ale i samotný tisk, takže celkový vzhled podlahy dlouhodobě nijak neutrpí. Ošetřená plocha se navíc snadněji čistí a impregnuje. Potisk pak slouží nejen jako kamufláž nedokonalostí, ale samozřejmě i jako moderní designový prvek, který může místnost rázem oživit.

S vinylovými dlaždicemi SimpleJack Triton tak spolehlivě pokryjete podlahu vaší garáže, hobby koutku a nebo třeba i kůlničky na dříví! Ani vysoká zátěž s nimi nezamává, takže se neztratí ani ve větších průmyslových prostorách. Pokud tedy hledáte způsob, jak si sami vytvořit čisté a bezpečné pracovní zázemí, jste na správném místě!

Materiál o tloušťce 7 mm spolehlivě odolá i tě nejvyšší zátěži, takže auta, motorky, pily, míchačky a další těžší stroje pro něj nepředstavují žádný problém. Navíc izoluje teplo, odbourává přebytečný hluk a perfektně odolává chemikáliím i oděru. Rozhodně ale není třeba použití omezovat jen v rámci těžké techniky - náš Triton se také prokázal jako vynikající podlahová krytina pro pracovny, domácí kanceláře nebo třeba improvizované šicí dílny!

Neztratí se ani ve frekventovaných komerčních centrech, prodejních prostorách nebo předváděcích halách a s radostí se můžeme pochlubit, že několik našich zákazníků využilo tento typ dlaždic také v průchozích koridorech a větších kancelářích.

Dlaždice lze klást na staré i nové podklady bez ohledu na jejich kvalitu - jediné, co potřebujete, je rovná plocha. Na pokrytí 1 m2 potřebujete celkem 4 dlaždice. Díky systému zámků Fortelock do sebe jednotlivé kusy krásně zapadnou, aniž byste je museli lepit, a vytvoří tak pevnou a jednolitou rovinu. Výhodou "puzzle" provedení je také to, že podlahu můžete pokládat postupně, takže se nemusíte stresovat s tím, kdy a kolik toho stihnete.

Celý proces je tak jednoduchý, že ho zvládne opravdu každý, ať už zkušený nebo ne. Pokud se na to ale přeci jen necítíte, samozřejmě nabízíme profesionální realizaci, kdy vám za příplatek celou podlahu sami položíme přesně podle vašich představ.

Positron ikonaPOSITRON

Jemná textura, která na první pohled skoro není znát. Výborně zapadne do garáží, úložných prostor a míst, kde trvale stojí nějaká těžší technika typu cirkulární pily. Z našich zkušeností ale vypadá velmi dobře i v pracovnách, sklepech nebo kancelářích. Podlaha není tak hladká, že by to po ní klouzalo, zároveň ale nemá žádný vystupující profil. Velký univerzál!

 

Maximální přizpůsobení

Dlaždice SimpleJack se vám přizpůsobí, jak jen to bude možné. Okraje krajních dílů jsou již zkosené a pokud potřebujete podlahu na určitém místě dále seříznout nebo zkrátit, není to žádný problém.

 

Barvy můžete libovolně kombinovat a vytvořit si tak originální vzorek nebo lem. Využití několika barev je také výhodné, pokud budete chtít místnost vizuálně rozdělit, popřípadě na podlaze vyznačit specifické zóny nebo naváděcí pruhy. A pokud se chcete pochlubit vlastním logem nebo designovým potiskem, s radostí vám vyrobíme podlahu přesně dle zadání. Fantazii se meze nekladou!


• Při objednání dlažby, rohů, nájezdů, nebo podlahových lišt v barvách Orange, Red, Purple, Light Green, Electric Blue bude účtován
jednorázový poplatek 14 000 CZK bez ohledu na objednané množství.

 

Podlaha Triton Granit je pro vás to pravé, jestliže:

  • potřebujete odolnou a snadno udržovatelnou podlahu do garáže
  • hledáte ideální podklad pro vaši novou dílnu
  • zařizujete si vlastní hobby koutek
  • máte doma místnost, kde je třeba pevná a údržbově nenáročná podlaha
  • chystáte se vydláždit sklep
  • potřebujete zarovnat starou podlahu
  • stavíte si doma vlastní posilovnu
  • sháníte podlahu pro výrobní a skladové haly
  • potřebujete vybavit autoservis či pneuservis
  • potřebujete odolnou dlažbu do prodejen a podobných komerčních prostor

 

Záruka

Náš unikátní systém zámků pevně drží a spoustu toho taky vydrží! Jsme naprosto přesvědčeni, že nejméně 12 let s ním nebudete mít nejmenší problém a přesně na tuto dobu jsme stanovili záruku podlahy. Pouze podotýkáme, že garance se nevztahuje na potisk.

Doplňkové parametry

Kategorie: Podlahy
Záruka: 12 let
Materiál: PVC
Dezén: Kůže
Tloušťka: 7 mm
Typ zámku: Otevřený
Použití: Dílna, Garáž, Komerční prostory, Fitness a posilovny
Povrchová úprava: Potisk + Lak

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Česká značka výrobce průmyslových a zátěžových vinylových podlah.