Prodejna inSPORTline Brno

Náš spokojený zákazník vše zvládl v trendech moderní doby DIY – Udělej si sám, tedy celý projekt zvládnul svépomocí a vlastní tvůrčí invencí. S radostí a pocitem dobře odvedené práce. Přesně v duchu konceptu SimpleJack – jednoduše, rychle, inovativně.

 

Petr Kohut / územní manažer prodejen inSPORTline v ČR

 

Naskytla se nám příležitost výhodně rozšířit prodejní prostory v Brně. Hledali jsme řešení, jak podlahu v prodejně vyřešit, jak funkčně, tak i esteticky, aby odpovídala našim představám. Potřebovali jsme jednotlivé sektory prodejních ploch s produktovými řadami vhodně oddělit, ale ještě jsme přesně nevěděli, jak bude dispozice vypadat. Zvolili jsme řešení vinylové modulární podlahy SimpleJack s naším vlastním potiskem.

 

​Design dlaždic jsme si sami navrhli, v průběhu léta odladili vhodný odstín a dezén. Celou provozovnu jsme dispozičně zpracovali do grafického náhledu a netrpělivě čekali, až ostatní přípravné práce budou u konce, abychom se mohli vrhnout na "bouchání a propojování" jednotlivých modulů do kompaktního celku. Práce nám šla od ruky, celým projektem jsme se bavili, několikrát finální dispozici měnili a vylepšovali. Nadšení celého týmu dodalo sebevědomí ke kompletní realizaci celého projektu svépomocí.

 

​Výsledek je úžasný! Koukněte se na postup jednotlivých prací našeho "podlahářského" týmu od A do Z.

 

​Zvládnete to taky!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení