Prodejna inSPORTline Brno

Náš spokojený zákazník vše zvládl v trendech moderní doby DIY – Udělej si sám, tedy celý projekt zvládnul svépomocí a vlastní tvůrčí invencí. S radostí a pocitem dobře odvedené práce. Přesně v duchu konceptu SimpleJack – jednoduše, rychle, inovativně.

 

Petr Kohut / územní manažer prodejen inSPORTline v ČR

 

Naskytla se nám příležitost výhodně rozšířit prodejní prostory v Brně. Hledali jsme řešení, jak podlahu v prodejně vyřešit, jak funkčně, tak i esteticky, aby odpovídala našim představám. Potřebovali jsme jednotlivé sektory prodejních ploch s produktovými řadami vhodně oddělit, ale ještě jsme přesně nevěděli, jak bude dispozice vypadat. Zvolili jsme řešení vinylové modulární podlahy SimpleJack s naším vlastním potiskem.

 

​Design dlaždic jsme si sami navrhli, v průběhu léta odladili vhodný odstín a dezén. Celou provozovnu jsme dispozičně zpracovali do grafického náhledu a netrpělivě čekali, až ostatní přípravné práce budou u konce, abychom se mohli vrhnout na "bouchání a propojování" jednotlivých modulů do kompaktního celku. Práce nám šla od ruky, celým projektem jsme se bavili, několikrát finální dispozici měnili a vylepšovali. Nadšení celého týmu dodalo sebevědomí ke kompletní realizaci celého projektu svépomocí.

 

​Výsledek je úžasný! Koukněte se na postup jednotlivých prací našeho "podlahářského" týmu od A do Z.

 

​Zvládnete to taky!