Praktická podlaha pro garáž a dílnu v jednom

IMG_3149

Informace o zakázce

plocha projektu

Velikost plochy: 20 m2

lokalita projektu

Doba a místo realizace:
2022 / Garáž Opava

použitý materiál

Použitý materiál:
Dlaždice Eco Triton Positron 

Orientační cena projektu

Orientační cena: 18 000 Kč

 

I menší garáže potřebují spolehlivou a odolnou podlahu. Tato užitková místnost slouží půl na půl jako garáž i dílna. Je proto důležité, aby podlaha ustála nejen vysoký nápor, ale také působení různých chemikálií a technických olejů. Zároveň si ale zaslouží vkusné a elegantní vydláždění, což s přehledem zvládne osvědčená podlaha SimpleJack Eco Triton.

Tyto 7 mm silné dlaždice hravě odolají vysoké zátěži i chemickému znečištění. Navíc se budou snadno udržovat. Díky rovnému a pevnému povrchu nebylo třeba ani jednotlivé dlaždice fixovat, takže podlaha byla hotová více méně za hodinku. Jakmile do sebe modulární zámky zapadnou, stačí zasadit další díl puzzle a takto pokračovat až do konce – to doma zvládne každý!

Majitel garáže zvolil pro projekt ekologickou variantu Eco, která se skládá z recyklovaných materiálů. Ušetřil tak jak na nákladech, tak na životním prostředí, nikoli však na celkovém vzhledu podlahy. Šachovnice ve dvou různých odstínech šedi je u nás zkrátka klasika a zapadne téměř kamkoliv. Jedná se tak o další vydařený projekt za pomoci týmu SimpleJack!