Pokojíček pro BMW mazlíka

Vždycky jsme rádi, když můžeme prezentovat projekt, který domácí kutil či kutilka převzali plně do svých rukou. A tady máme další z nich!

Poctivá příprava se vyplatí

Tato menší garáž, kterou po většinu času obývá rodinné BMW, potřebovala důkladnější péči. Podklad totiž tvořil starý rozpraskaný beton, na který by nebylo možné vhodné dlaždice poklást. Proto klienti nejdříve museli na povrch nanést malou vrstvu nivelační stěrky a nechat ji řádně ztvrdnout. Poté už to šlo ale skoro samo.

Za dvě hodinky hotovo

Jakmile byl ošetřený povrch připraven, stačilo už jen dlaždice poklást a ořezat okrajové díly. Dohromady pokládka zabrala něco kolem dvou hodin a garáž tak byla rychle připravena k dalšímu použití.

Novou podlahu garáže tvoří osvědčené dlaždice SimpleJack Triton Crystal s výraznějším protiskluzovým dezénem. Povrch je odolný vůči mechanické zátěži i chemikáliím, což je při ustájení osobního auta a páru motorek víc něž třeba. Přední část podlahy pak tvoří hladší dlaždice SimpleJack Triton Positron s potiskem, aby každému bylo hned jasné, kdo je v této garáži hvězdou číslo jedna!