Super garáž s dílnou pro rallyový tým

Informace o zakázce

plocha projektu

Velikost plochy: 60 m2

lokalita projektu

Doba a místo realizace:
2022 / Rallye garáž - dílna

použitý materiál

Použitý materiál:
Dlaždice Triton Positron
+Soklové lišty - šedé

Orientační cena projektu

Orientační cena: 85 000 Kč

 

Je známo, že rallye jezdci si na ustájení svých motorových ořů opravdu potrpí. A není divu – úspěšně absolvovat závod stojí spoustu dřiny a úsilí, proto musí být vše již od startu tip-top!

Týmový duch na prvním místě

Rallyový závodní tým Kurka Racing v Oticích není výjimkou. Dvojitá garáž s dílnou je pro vozy dělaná přímo na míru. Podlaha proto musela odpovídat nejen kvalitou, ale i designem. Šedé a červené dlaždice SimpleJack Triton Positron nesou barvy týmu a ladí tak i se samotnými Cooper Mini speciály, které si zde dávají závodníci do parády.

Ideální povrch pro mechaniky

Naše vinylové dlaždice jsou pro díly a garáže doslova stvořené – unesou vysokou zátěž a zároveň se nemusíte bát znečištění nebo vylitých olejů a chemikálií. Všechno lze z povrchu jednoduše dostat. Kromě snadné údržby se vyznačují také protiskluzovým povrchem.

Extra rychlá instalace

Samotnou pokládku zvládli klienti vlastními silami během jediného odpoledne. To proto, že na pevný podklad nebylo třeba dlaždice lepit. Stačilo si přesně vyměřit polohu červených obdélníků a pustit se do práce! Pro elegantnější zakončení podlahy jsme společně zvolili také soklové lišty, které brání zanešení nečistot do spárů. Instalují se stejně jednoduše, jako samotné dlaždice!

Aby měla závodní garáž náležitou úroveň, nechali jsme přední část podlahy potisknout originálním logem týmu. Všem pak bude jasné, že zde parkují šampioni.