Garáž / 22 m2 / Litultovice

Ani nově realizovaná podlaha v garáži ne vždy splní očekávání svého majitele. Ne vždy 100% rovný povrch přináší často vrásky svým majitelům, jak tento problém vyřešit. Naše zátěžová podlaha Miranda si s tímto hravě poradila.

​A co je nejdůležitější!!! Spokojený zákazník vše zvládl v trendech moderní doby DIY – Udělej si sám, tedy celý projekt zvládnul svépomocí za jedno odpoledne. S radostí a pocitem dobře odvedené práce. Přesně v duchu konceptu SimpleJack – jednoduše, rychle, inovativně.

 

Luboš Kuča

Garáž jsem chtěl koncipovat do stylu showroomu, kde budu mít svého miláčka - veterána, stále na očích. Chtěl jsem podlahovinu, která bude designově sladěna se zbytkem domu, nabídne něco netradičního, zvladně nerovný povrch, bude příjemná, pochůzí a bude telepně izolovat.

Nabídka průmyslové podlahy SimpleJack Miranda přesně splňovala tyto předpoklady. Výsledkem jsem byl nad očekávání spokojen a všem známým, kamarádům doporučuji. 

Konzultace, rychle zpracovaná nabídka a rychlý dodací termín jen podtrhly na míru šité řešení, které jsem hledal.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení