Elegantní podlaha do fitka v Boskovicích

Když se řekne zátěž, člověku obvykle vytanou na mysli těžké výrobní stroje nebo dopravní prostředky. Pokud si ale zařizujete kvalitní fitness studio, i zde je třeba myslet na to, kolik toho podlaha unese. Posilovací stroje, činky a kotouče – to vše dokáže na nekvalitním povrchu nadělat pořádnou pasek.

Čím podložit fitness stroje

Proto se při vybavování posilovny v Boskovicích rozhodli majitelé jít cestou puzzle podložek SimpleJack. Vinylový materiál dlaždic SimpleJack Tritonvysokou nosnost a zároveň tlumí nárazy náčiní i hluk, který způsobuje. Přidejte k tomu rychlou a snadnou instalaci a hned je jasné, že na tomto podkladu se bude dobře pracovat i těm nejodhodlanějším fitness nadšencům!

Snadná pokládka bez přípravy

V tomto případě jsme nepovažovali za nutné podlahu lepit, proto stačilo jen položit jednotlivé čtverce na podklad a nechat je zapadnout do sebe. Jako vzor byla zvolena klasická šachovnice z černých a šedých dílů. Zatímco černá patří do série primárních variant, šedé dlaždice jsou recyklované a opatřené jednozrnným potiskem pro zajímavý designový efekt.

Ohraničení hotové podlahy tvoří černé soklové lišty, které brání usazené nečistot do spár a dodávají místnosti ucelenější a profesionálnější vzhled. Posilovna je tak připravena k akci, a to ve všech směrech!