Doupě pro závoďáky

OBR-3

Informace o zakázce

plocha projektu

Velikost plochy: 72 m2
Nosnost plochy: 592 kg/m2

lokalita projektu

Doba a místo realizace:
2023 / garáž u rodinného domu v Boskovicích

použitý materiál

Použitý materiál:
SimpleJack Triton Positron
černá / šedá

Orientační cena projektu

Celková cena: 70 000 Kč

Špičková auta potřebují špičkovou podlahu

Pokud chcete o své motorové poklady pečovat co nejlépe, musíte jim zajistit kvalitní parkování. A podíváme-li na závodní mašiny v této dvojgaráži v Boskovicích, hned je jasné, že tady to chtělo moderní a stylové řešení!

Klient se od počátku zajímal o podlahy modulární, proto jsme společně rychle došli k závěru, že nejlépe mu budou vyhovovat jedny z našich vinylových dlaždic. Původně navrhovaná SimpleJack Miranda byla po odborné poradě a zaslání vzorků nakonec nahrazena o něco silnějšími dlaždicemi SimpleJack Triton. Zvolený dezén Positron je na první pohled nenápadný, stále ale dosahuje protiskluzu na úrovni R10, což se u závodních aut bude hodit.

Funkčnost je ale jen jedna stránka projektu. Po vizuální stránce jsme spolu s klientem vsadili na osvědčenou klasiku ve stylu šachovnice, tentokrát v kombinaci černé a světle šedé barvy. Výsledkem je elegantní povrch, který jako by vypadl ze závodní dráhy.

Podklad dobrý, všechno dobré

Na původním betonovém podkladu jsme s pokládkou mohli začít prakticky okamžitě. Soklových lišt nebylo třeba, protože profil stěn je velmi nepravidelná. Okrajové dlaždice jsme tak jen pečlivě odměřili a nařezali, aby těsně doléhaly k okrajům garáže. U vchodu do garáže je pak podlaha zakončena speciálními okrajovými díly se zkoseným nájezdem.

Tento typ podlahy je odolný vůči chemikáliím, olejům i mechanickému poškození, což je pro údržbu flotily závoďáků ideální. Dlaždice budou na betonu pevně sedět a zajistí tak bezproblémový provoz na spoustu let dopředu!