Dílna dle vlastní fantazie

Dílna před a po. Zátěžová vinylová dlaždice

Informace o zakázce

plocha projektu

Velikost plochy: 30 m2

lokalita projektu

Doba a místo realizace:
2023 / Dílna v Neveklově

použitý materiál

Použitý materiál:
Dlaždice Triton Positron 
+Soklové lišty - černé

Orientační cena projektu

Orientační cena: 44 000 Kč

Společnými silami k vysněné podlaze

Naše nejoblíbenější projekty jsou ty, kde můžeme úzce spolupracovat se zákazníkem a tato soukromá dílna je toho zářným příkladem! Začalo to tak, že si u nás nechal klient vyhotovit dispozici na podlahu o ploše 30 m2. Jelikož se jedná o domácí dílnu sousedící s garáží, zvolili jsme odzkoušenou klasiku v podobě puzzle vinylových dlaždic SimpleJack Triton, které snesou vysokou zátěž a jsou odolné vůči vodě i chemikáliím. Dezén si přál majitel decentní a nenápadný, takže jasnou volbou byla varianta Positron.

Co se týče rozvržení dlaždic, prvotní idea měla podobu šachovnicového vzoru v grafitové a červené barvě. V tomto stylu jsme také předkládali původní návrh – různobarevné čtverce se střídaly uprostřed, kde obvykle parkuje auto, zatímco okraje zůstaly v jednobarevném grafitu. Majitel ale nakonec vzal designovou stránku projektu do svých rukou a pečlivě si načrtl zcela originální barevný design. Polohu každé dlaždice do detailu vypočítal tak, aby mu na podlaze vznik zajímavý asymetrický vzor.

Pak už stačilo jen připočíst soklové lišty, které slouží jako elegantní lem kolem místnosti, a projekt byl připraven k realizaci. Majitel si před pokládkou rovnou načrtl rozvržení dlaždic na betonovou podlahu, takže lepení šlo téměř samo. Díky spolehlivým puzzle zámkům pak nebyl problém ani s lištami. Během jediného odpoledne tak byly všechny dílky této parádní skládačky na svém místě!

Výsledkem je na první pohled jedinečná podlahová krytina, která stoprocentně odpovídá vkusu majitele i rozložení místnosti. Pro nás ale byla největší odměna aktivní spolupráce s majitelem, díky které si mohl navrhnout tu přesně takovou podlahu, jakou chtěl!