Autoservis Brno

V rámci požadavku našeho zákazníka v Brně jsme dle poslaného inspiračního vzoru nabídli plán dispozice autoservisu. Na základě upřesnění detailních dispozic prostor jsme následně asistovali při doporučeném plánu pokládky, aby vše proběhlo rychle a hladce. 

A co je nejdůležitější!!! Spokojený zákazník vše zvládl v trendech moderní doby DIY – Udělej si sám, tedy celý projekt zvládnul svépomocí za jedno odpoledne. S radostí a pocitem dobře odvedené práce. Přesně v duchu konceptu SimpleJack – jednoduše, rychle, inovativně.

 

Jiří Šafář

 Autoservis provozuji v pronajatých prostorách, a proto jsem hledal řešení, kdy bez časového omezení provozu budu schopen rychle opravit již poničenou podlahu své provozovny. Zároveň jsem zvažoval flexibilní řešení, aby v případě změny adresy autoservisu bych již instalovanou podlahu mohl rozebrat a přemístil do nových prostor. Nabídka průmyslové podlahy SimpleJack Triton přesně splňovala tyto předpoklady.
 
Konzultace, rychle zpracovaná nabídka a rychlý dodací termín jen podtrhly na míru šité řešení, které jsem hledal.
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení