Dláždění autoservisu přímo za provozu – žádný problém!

Informace o zakázce

plocha projektu

Velikost plochy: 55 m2

lokalita projektu

Doba a místo realizace:
2021 / Autoservis Brno

použitý materiál

Použitý materiál:
SimpleJack Triton Crystal- grafit / šedá

Orientační cena projektu

Celková cena: 77 000 Kč

 

Tento projekt je ukázkou toho, jak důmyslně si správný český kutil může poradit, jen když sežene ty správné prostředky. A od toho jsme tady my!

Oprava staré podlahy i jistota do budoucna

Zákazník provozuje autoservis v Brně, ovšem v pronajatých prostorách. Poničenou podlahu servisu si přál opravit, pokud možno za provozu, nebo alespoň bez výrazného omezení. A jelikož garáž jen pronajímá, vrtala mu v hlavě i myšlenka na budoucí znovupoužití podlahy na jiném místě.

Pro oba případy jsou samozřejmě dlaždice SimpleJack jako dělané. Vinylové díly lze pokládat postupně od jednoho konce místnosti k druhému, podle toho, kde je to zrovna vhodné. Pokud vám něco stojí „v cestě“, pokračujete kolem a na dané místo se vrátíte později. Jelikož lepení doporučujeme jen u náročnějších provozů, je možné podlahu poklást čistě jako skládačku na pevný povrch a podle potřeby ji znovu rozložit – a v případě klienta použít jako podklad pro novou provozovnu.

Rychlá domluva a snadná pokládka

V reakci na požadavek zákazníka jsme mu dle zaslaného inspiračního vzoru nabídli plán dispozice. Jako podklad jsme doporučili již osvědčený SimpleJack Triton, který je ideální pro práci s těžkou zátěží i různými oleji a chemikáliemi. Jako konečný design si pak zákazník zvolil populární šachovnicový vzor, tentokrát v kombinaci černé a světle šedé barvy.

Jakmile byl plán na stole, nebylo na co čekat. Aby vše proběhlo rychle a hladce, asistovali jsme při doporučeném plánování pokládky. Zákazník byl spokojený a navíc celou instalaci zvládl vlastními silami – a to za jedno jediné odpoledne! Přesně tak si představujeme úspěšnou realizaci v tom pravém duchu SimpleJack – jednoduše, rychle a inovativně!

 

Jiří Šafář

"Autoservis provozuji v pronajatých prostorách, a proto jsem hledal řešení, kdy bez časového omezení provozu budu schopen rychle opravit již poničenou podlahu své provozovny. Zároveň jsem zvažoval flexibilní řešení, aby v případě změny adresy autoservisu bych již instalovanou podlahu mohl rozebrat a přemístil do nových prostor. Nabídka průmyslové podlahy SimpleJack Triton přesně splňovala tyto předpoklady. 
Konzultace, rychle zpracovaná nabídka a rychlý dodací termín jen podtrhly na míru šité řešení, které jsem hledal."