Auto-Motodílna Pateřín v moderních barvách

Informace o zakázce

plocha projektu

Velikost plochy: 140 m2

lokalita projektu

Doba a místo realizace:
2023 / AutoMoto Tuning dílna

použitý materiál

Použitý materiál:
Dlaždice Eco Triton Positron
Dlaždice Triton Positron

Orientační cena projektu

Orientační cena: 70 000 Kč

Vždycky nás baví, když má zákazník originální vizi a my se můžeme podílet na její realizaci! Takto to bylo i s auto-moto dílnou v Pateříně, kterou si majitelé sami vybavili tak, aby se jim tam pracovalo s radostí a nadšením.

Jako hlavní designový prvek zvolili kombinaci černé a červené barvy, kterou již důmyslně aplikovali na zdech a úložných prostorech. Pro sjednocení černých a kovových prvků v prostoru jsme nakonec použili tmavě a světle šedé dlaždice SimpleJack Triton Eco v oblíbeném vzoru šachovnice. Tyto recyklované dlaždice mají úplně stejné vlastnosti jako primární produkt, ale díky znovuvyužití materiálu při výrobě jsou cenově dostupnější.

Nerecyklovaná verze SimpleJack Triton má zase tu výhodu, že ji nabízíme v téměř každé barvě, na kterou si vzpomenete. Proto jsme přidali pruh červených dlaždic pro ohraničení prostoru před dveřmi garáže. Tím se podlaha také krásně provázala se zbytkem místnosti.

Právě vinylové dlaždice SimpleJack Triton jsou jedny z nejvšestrannějších podlahových krytin v naší nabídce. Výborně se osvědčily v dílnách i garážích, a to hlavně díky vysoké nosnosti a odolnosti vůči mechanickému poškození a nečistotám všeho druhu. A pokud máte čistý a rovný povrch jako tady, není ani třeba je k podkladu přilepovat.

I tento projekt je tak důkazem, že i v dílně na špinavou práci to může hrát barvami!