Láska k americe - červené a černé podlahové dlaždice

Vinylová podlaha s potiskem pod americký veterán

Informace o zakázce

plocha projektu

Velikost plochy: 100 m2

lokalita projektu

Doba a místo realizace:
2024 / garáž s dílnou v Čáslavi

použitý materiál

Použitý materiál:
dlaždice SimpleJack Triton Crystal
černá / červená

+ podlahové lišty
+ zakázkový potisk

Orientační cena projektu

Celková cena: 130 000 Kč

Splněný sen pro sportovce i „sporťáky“

Této pečlivě zařízené garáži v Čáslavi už chybělo jen jedno – kvalitní a stylové parkování pro zasloužilého veterána! Taková vzácnost, jako je Chevy Truck z 50. let, si přece zaslouží jen tu nejlepší péči. Majitel se v garáži chtěl cítit příjemně a zároveň měl velký smysl pro detail, takže to pro nás byla velká výzva.

Po konzultaci jsme klientovi doporučili hvězdu našeho sortimentu – spolehlivé vinylové dlaždice SimpleJack Triton s diamantovým dezénem Crystal. Ten dodává podlaze protiskluzové vlastnosti na úrovni R10. Jako podklad do garáže je ideální hlavně proto, že bez problémů unese vysokou zátěž a zároveň odolá veškerým kapalinám, olejům a chemikáliím, které jsou k údržbě auta potřeba.

Dlaždice na rovný betonový povrch perfektně sedly, takže nebylo třeba je ani lepit. Aby byl výsledek ještě dokonalejší, přidali jsme k okrajům podlahy i soklové lišty. Ty dlažbu pěkně zakončí, a navíc zabrání vniknutí nečistot do spáry mezi stěnou a podlahou.

Důležitá byla samozřejmě také barva použitých dlaždic – dramatická kombinace černé a červené skvěle kontrastuje s okolní bílou malbou a zároveň nechá zaparkované auto barevně vyniknout. Přímo před vjezdem si pak u nás klient nechal dlaždice speciálně potisknout oficiálním logem značky Chevrolet, ať je každému při v vstupu jasné, "kudy běží zajíc"!