Plastová břidlice EKOTERNIT EB4

Značka: EKOTERNIT

Parádní ekologická náhrada za břidlicové tašky! Vyměňte svou oblíbenou střechu za moderní šablony, které zachovají jeji historický nádech!

Varianta:
Dostupnost 6 týdnů 6 týdnů 6 týdnů 6 týdnů Zvolte variantu
Kód: 8907/GRA 8907/BLA 8907/GRE 8907/RED Zvolte variantu
33,53 Kč / ks 30,98 Kč / ks 40,09 Kč / ks 44,46 Kč / ks od 30,98 Kč / ks
Plastová břidlice EKOTERNIT EB4
Značka: EKOTERNIT
modulární
usp-poradime
Snadná a rychlá pokládka

Líbí se vám staré břidlicové střechy a chtěli byste právě takovou mít u vás doma? Jde to i bez břidlice! Plastová břidlice EKOTERNIT EB4 je zářným příkladem, jak zachovat tradiční nádech budovy a skloubit ho s moderním stylem života!

 

Jednotlivé tašky mají specifický šupinovitý tvar, který opravdu ekovukje skládanou břidlici a jakmile je pokladete na sebe, efekt bude nezaměnitelný. Krytina je vyrobena z recyklovaného plastu, který skvěle odolává vysokým i nízkým teplotám a je tak připravena na tuhé zimy i extra horká léta. K tomu všemu navíc výborně zvládá UV záření.

 

Instalace

Šablony se připevňují na bednění z desek OSB 3 nebo ze vzduchosuchých (vlhkost 15 - 20 %) úzkých prken o jednotné minimální tloušťce 20 mm. Na jeden metr čtvereční budete potřebovat 17 dílů tašek. Mezi bedněním a tepelně-izolační vrstvou je nutné dodržet dostatečnou odvětrávací mezeru, a to nejméně 40 mm.

 

Jako podklad se obvykle používá kontaktní hydroizolační folie podle typu skladby střešního pláště. V případě jednoplášťové střechy se opoužívá kontaktní difuzní folie s vnitřní elastickou membránou, která zajistí těsnost kolem vpichu. Folie se pokládá v podélných pásech.

Doplňkové parametry

Kategorie: Plastové střešní tašky
rozměr: 32 x 32 cm
hmotnost: 0,7 kg
tloušťka: 5 mm
počet kusů na 1 m2: 16,6
požární odolnost: skupina E
minimální sklon střechy: 28°
životnost: > 30 let
použití: veškeré celobedněné střešní konstrukce

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: