Plastová břidlice EKOTERNIT EB3

Značka: EKOTERNIT

Moderní ekologická střecha, která léta vydrží a skvěle vypadá! Pořiďte svému novému domku stylové a zaručeně dlouhodobé pokrytí!

Varianta:
Dostupnost 6 týdnů 6 týdnů 6 týdnů 6 týdnů Zvolte variantu
Kód: 8904/GRA 8904/BLA 8904/GRE 8904/RED Zvolte variantu
32,50 Kč / ks 30,08 Kč / ks 41,83 Kč / ks 46,33 Kč / ks od 30,08 Kč / ks
Plastová břidlice EKOTERNIT EB3
Značka: EKOTERNIT
modulární
usp-poradime
Snadná a rychlá pokládka

Hledáte ekologickou, moderní a cenově dostupnou střešní krytinu? Plastová břidlice EKOTERNIT EB3 je tím ideálním řešením pro novostavby i moderní rodinné domy! Vyniká vysokou odolností oproti všem nástrahám přírody a navíc si ji zvládnete bez problému poklást sami.

 

Jednotlivé tašky mají obdélníkový tvar a velice dobře vyniknou na jakékoli střeše. Krytina je vyrobena z recyklovaného plastu, který skvěle odolává vysokým i nízkým teplotám a je tak připravena na tuhé zimy i extra horká léta. K tomu všemu navíc výborně zvládá UV záření.

 

Instalace

Krytina se pokládá na celoplošné bednění, před samotnou instalací jej ale doporučujeme podložit difuzní fólií nebo jinou izolací. Také je důležité zajistit odvětrávání podstřešních prostor. Na jeden metr čtvereční budete potřebovat 18 dílů tašek.

 

Poznámka: Ekoternit EB3 vytváří vkusné a zároveň velmi odolné střechy do všech druhů klimatických podmínek. Můžete je použít na střechy se sklonem od 20°, vždy však záleží na vaší konkrétní klimatické oblasti.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Plastové střešní tašky
rozměr: 30 x 44,5 cm
hmotnost: 1 kg
tloušťka: 5 mm
počet kusů na 1 m2: 17,5
požární odolnost: skupina E
minimální sklon střechy: 20°
životnost: > 30 let
použití: veškeré celobedněné střešní konstrukce

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: