O nás

Vítej v prostoru SimpleJack, malém vesmíru pro velké nápady. Ať už jsi na těchto stránkách přistál jakkoli, budeme jen rádi když je prozkoumáš - jsme přesvědčeni, že v našem tvořivém mikrokosmu se skrývají projekty prakticky pro každého, včetně tebe.

Naše Mise

Celou operaci jsme nastartovali s jasným cílem - pomoci našim zákazníkům s realizací domácích projektů, které zvládnou udělat sami a s vynaložením vlastních sil. Jedná se o tzv. ‘Do It Yourself’ koncept (ve zkratce DIY), který v překladu doslova znamená “Udělej to sám”. Všichni kutilové, inovátoři, majitelé garáží, veteránisti, modeláři a domácí šikulkové jsou tedy vítáni!

Z našeho pohledu je naším cílovým zákazníkem většinou typický domácí inovátor a hračička, který ví co chce, jen potřebuje ty správné materiály a nástroje. Individuální řešení projektu a jeho provedení je ve tvých rukou - náš úkol je pak dodat ty nejvhodnější výrobky, dobré rady a samozřejmě to správné zázemí. Vize projektu závisí  zcela na tobě, my jsme tu jen od toho, abychom ji pomohli uskutečnit.

Hvězda programu

Chloubou naší nabídky jsou modulované dlaždice SimpleJack pro každou příležitost. Tyto puzzle dlaždice do sebe zapadají díky jedinečným zámkům Fortelock a jejich pokládku zvládne opravdu kdokoliv. Výhoda dlaždicového systému taky spočívá v tom, že se snadno přizpůsobuje okolnostem a individuálním potřebám a to je přesně to, co chceme.

Tím největším lákadlem je z našeho pohledu možnost kombinace barev a přizpůsobení podlahy dle potřeby. Nabídka barev, dezénů a vlastností našich povrchů  zahrnuje široké spektrum využití i vkusu, takže se máte na co těšit.

Navázání kontaktu

Naše posádka zahrnuje zkušené kluky “podlaháře”, manažery i šikovné designéry, které spojuje touha po inovaci a prosazení nového místa na trhu. Co nás ale zajímá nejvíc, je navázání vztahu s našimi zákazníky tak, abychom jim pomohli realizovat jejich vysněné projekty. Tvoření a plánování nás baví stejně tak jako tebe a velmi rádi se budeme účastnit tvé vize. Doufáme, že start naší společné spolupráce bude přímo raketový!